Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżabadania i rozwój

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko R&D Manager

Obowiązki

Zadania na stanowisku:

- planowanie i projektowanie produktów,

- kreowanie przypadków do przeprowadzania testów, raportowanie wyników,

- analiza niepowodzeń, wdrazanie ulepszeń,

- przygotowanie planu testów, aktualizacja, nadzór nad wykonaniem,

- współpraca z działem badań klientów i innymi.

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydatów:

- wyższego wykształcenia technicznego,

- min. 2 lat doświadczenia w przeprowadzaniu testów,

- znajomości wykorzystywanej w branży metodologii,

- dobrej znajomości jęz. angielskiego w mowie i piśmie,

- analitycznego umysłu, sprawnego poruszania się w środowisku nowych technologii, komunikatywności, orientacji na cel, umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

Co oferujemy:

- atrakcyjną pensję,

- dynamiczne środowisko pracy,

- bogaty pakiet benefitów.