Projektant elektronik (branża pozagórnicza)

Tychy
Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa19.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • praca w zespole projektującym przemysłowe urządzenia elektroniczne
  • projektowanie schematów elektronicznych
  • projektowanie obwodów drukowanych
  • montaż i uruchamianie urządzeń prototypowych
  • implementacja i testowanie oprogramowania
  • wspomaganie w badaniach atestacyjnych np. EMC
  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej
  • wspomaganie działu produkcyjnego przy uruchamianiu urządzeń elektronicznych
  • przygotowywanie dokumentacji dla klienta
  • pomoc przy wdrażaniu urządzeń prototypowych u klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – elektronika, automatyka, informatyka lub podobne
  • doświadczenie w projektowaniu systemów wbudowanych, w tym układów analogowych oraz umiejętność tworzenia oprogramowania systemów mikroprocesorowych i mikrokontrolerów ARM
  • doświadczenie w pracy z wykorzystaniem urządzeń laboratoryjnych takich jak oscyloskop, multimetr, generator sygnałowy itp.
  • bardzo dobra znajomość i doświadczenie zawodowe w programowaniu w językach C/C++
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji embedded Linux lub pod systemy czasu rzeczywistego RTOS, np. FreeRTOS
  • znajomość narzędzi EDA – np. Altium Designer lub OrCAD, mile widziana umiejętność projektowania wielowarstwowych obwodów drukowanych
  • umiejętność montowania, uruchamiania i testowania urządzeń elektronicznych
  • minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie
  • znajomość problematyki EMC
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość odbycia szkoleń w celu podniesienia kwalifikacji zawodowych
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1