Programista Php - Regular

Częstochowa
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista Php - Regular

Obowiązki

  • utrzymywanie i usprawnianie istniejących procesów,
  • tworzenie projektów od nowa i przeprowadzanie testów,
  • kontakt i współpraca z zespołem developerów,
  • pisanie kodu w oparciu o przyjęte w firmie praktyki.
  • odbywanie spotkań wewnętrznych.

Wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość GIT, uni testów, procesów automatyzacji testów, środowisk bazodanowych, PHP, MySQL, PostgeSQL,
  • duża samodzielność i wysoka kultura pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • umiejętność komunikowania się i przekazywania myśli w prosty sposób.

Oferujemy

  • rynkowe zarobki i benefity pozapłacowe,
  • wyjazdy na konwenty branżowe,
  • fajną atmosferę i elastyczny czas pracy,
  • możliwość współpracy na podstawie B2B lub UoP,
  • kartę multisport i pakiet medyczny.