Programista Java / Konsultant

Częstochowa
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista Java / Konsultant

Obowiązki

  • Wsparcie w diagnozie incydentów i problemów serwisu.
  • Naprawa błędów, naprawa danych w bazie.
  • Przygotowywanie raportów i zlecanie zadań zespołowi developerów.
  • Komunikacja z partnerami przeprowadzającymi audyty serwisu.
  • Praca nad rozwojem nowych funkcji serwisu opartego o CMS klasy enterprise.
  • Wsparcie zespołu w uruchamianiu testów.

Wymagania

  • Przynajmniej 4 lata doświadczenia w pracy jako Programista Java.
  • Znajomość technologii: Java, Spring, SQL, Hibernate, Docker, Jenkins.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Jasne komunikowanie z zespołem.
  • Wysoka kultura pracy i umiejętność raportowania postępów.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1.

Oferujemy

  • Pracę zdalną z możliwością pojawiania się w biurze.
  • Szeroki pakiet kursów i opłacone wyjazdy na wydarzenia technologiczne.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i jasne zasady współpracy.
  • B2B bądź część etatu.
  • Pakiet socjalny i dofinansowania podróży służbowych.