PRACA od zaraz: Pracownik Ochrony BIAŁYSTOK

Białystok
Oferta opublikowana26.03.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżafizyczna

Firma KONSALNET zatrudniająca 20 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 500 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień - m. in. ISO, AQAP, APC, BVQ, tytuły Solidna Firma, Solidny Partner.
Zapewniamy ochronę fizyczną ponad 3.700 obiektów, usługi monitoringu świadczymy dla ok. 64.000 tysięcy obiektów stacjonarnych i 11.000 pojazdów. Wśród naszych Klientów są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, a także jednostki wojskowe.

Zatrudnimy Pracownika Ochrony na obiekt drogeryjny

Lokalizacja: Białystok, ul. Świętojańska

System godzinowy: 9:00 - 21:00

Zadania:

  • Dbanie o bezpieczeństwo klientów i pracowników
  • Interweniowanie w sytuacjach łamania zapisów procedur oraz przepisów prawa
  • Zabezpieczanie towaru
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Wykonywanie poleceń przełożonych w ramach powierzonych zadań
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Zaangażowanie
  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • 27.70zł brutto/h
  • Umowa zlecenie
  • Praca w wymiarze ok. 140 godzin /miesiąc
  • Praca w dni robocze od poniedziałku do soboty (dni pracujące zależne od grafiku), możliwa praca w niedziele handlowe
  • Święta i niedziele niehandlowe wolne
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Bezpłatną Opiekę Medyczną
  • Możliwość awansu wewnętrznego i zewnętrznego
  • Możliwość szkoleń i podniesienia kwalifikacji zawodowych
  • Środowisko pracy ukierunkowane na rozwój pracownika

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą formularza zgłoszeniowego lub kontakt telefoniczny pod numerem 8.8.5.8.7.8.1.6.5. od poniedziałku do piątku między 8:00 a 16:00