Praca kurier Glovo - Elastyczny czas pracy

Warszawa
Oferta opublikowana31.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

Bez fałszywej skromności - jesteśmy jednymi z największych firm rozliczeniowych w Polsce. Podpinając się do nas, kurierzy otrzymują jedne z najtańszych rozliczeń! Mają pełną elastyczność, wsparcie zespołu, zniżki na paliwo, zwrot połowy VAT-u, bonusy i premie! Lubimy internetowo, innowacyjnie i bez problemów! Jesteśmy dumni z naszej obsługi - nasi pracownicy komunikują się po polsku, angielsku, rosyjsku i ukraińsku! Pomagamy na każdym etapie procesu rekrutacji. Wypełnij formularz i dołącz do nas!

Obowiązki

Rozpocznij swoją przygodę jako kurier Glovo w swoim mieście! Glovo umożliwia klientom zamawianie posiłków, zakupów czy też przewozu dowolnego przedmiotu małych gabarytów kurierem w obrębie 1 miasta. Wszystko odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej. Klient może na przykład zamówić komuś kwiaty z kwiaciarni czy tez wykupienie recepty z apteki, gdy nie chce wychodzić z domu - takie i inne ciekawe zlecenia czekają na kurierów Glovo - czyli Gloverów.

Ile będziesz pracować?

Ile będziesz chciał/chciała! Dosłownie. W Glovo jesteś sam/a sobie szefem. To Ty decydujesz, czy chcesz pracować codziennie, tylko w weekendy czy wieczorami. Nie ma minimalnej liczby godzin do przepracowania. 1-2x w tygodniu otwiera Ci się grafik i rezerwujesz dogodne dla siebie godziny.

Wymagania

- Posiadanie pojazdu (rower, skuter lub samochód).
- Posiadanie smartfona z dostępem do internetu.
- Podpisana umowa z partnerem, czyli z nami.
- Ukończone 18 lat.

Oferujemy

  • wynagrodzenie co 2 tygodnie, liczone od każdego zamówienia,
  • elastyczny grafik, o którym sam/a decydujesz,
  • stałe wsparcie i pomoc od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.

Obecne największe zarobki 2-tygodniowe kurierów wynoszą aż 4300 - 5300 zł.

Masz pytania?
Zadzwoń: 537 363 732