Praca dla studenta - Kierowca meleksa

Wrocław
Umowa zlecenie40 złbrutto / godz.
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka
Rodzaj stanowiskapraktykant / stażysta

Obowiązki

  • Prowadzenie meleksów w określonych trasach zgodnie z rozkładem jazdy.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa pasażerom oraz przestrzeganie przepisów drogowych.
  • Obsługa urządzeń płatniczych i udzielanie informacji pasażerom na temat opłat i tras.
  • Dbałość o czystość i porządek wewnątrz pojazdu.

Wymagania

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.
  • Odpowiedzialność i punktualność.
  • Status studenta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Wysokie zarobki - 40 zł/h.
  • Zatrudnienie w ramach umowę zlecenie.
  • Elastyczny grafik: 10-20 przez 7 dni w tygodniu.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1