Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko PAKOWACZ / MAGAZYNIER

Obowiązki

·       przyjmowanie dostaw i pakowanie towaru
·       praca ze skanerem
·       właściwe rozmieszczenie towaru w magazynie
·       przygotowywanie i kontrola zamówień do wysyłki
·       utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

  • sprawność fizyczna,
  • dyspozycyjność,
  • zaangażowanie,
  • odpowiedzialność
  • gotowość do pracy w godzinach nocnych.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Bardzo dobra lokalizacja miejsca pracy.