Magazynier z uprawnieniami UDT

Bydgoszcz
Oferta opublikowana01.09.2023
Oferta wygasa30.05.2024
Branżaprodukcja
Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

- załadunek i rozładunek towarów,- kompletacja zamówień do wydania na produkcję,- rozmieszczanie towarów w wyznaczonych lokalizacjach magazynu,- zdejmowanie i rozkładanie towaru na regałach wysokiego składowania.

Wymagania

- uprawnienia na wózki widłowe UDT (warunek konieczny) – najlepiej wózki wysokiego składowania,- podstawowa znajomość gospodarki magazynowej,- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,- pracę w systemie jednozmianowym (7-15),- wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia,- możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz szkolenia.

Dodatkowe informacje

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1