Oferta opublikowana01.02.2024
Oferta wygasa01.05.2024
Branżaprodukcja
Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. To już 18 lat na rynku.Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.Aktualnie dla naszego klienta, firmy znajdującej się na terenie Parku Przemysłowego w Bydgoszczy, poszukujemy  kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

rozładunki i załadunki samochodów dostawczych według dokumentacjisprawne przyjęcia produktów na obszar magazynu;wysyłka towarów,dbanie o stan towaru, minimalizacja uszkodzeń,

Wymagania

doświadczenie w pracach na stanowisku magazynier, pracownik przyjęć towaru i podobnych;dobra umiejętność organizacji pracy własnej;gotowość do pracy zmianowej, 3 zmiany,

Oferujemy

umowę o pracę tymczasową,po kilku miesiącach umowa o pracę bezpośrednio z firmą;atrakcyjne wynagrodzenie ok.5100 brutto,pracę od zaraz,pełne ubezpieczenie ZUS,płatny urlop,praca na terenie Parku Przemysłowego (ZACHEM),

Dodatkowe informacje

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1