Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżaadministracja biurowa

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Koordynator Biura

Obowiązki

Obowiązki na stanowisku:

- prace administracyjno-biurowe,

- przygotowanie i składanie dokumentacji przetargowej,

- współpraca z kontrahentami, pozyskiwanie nowych,

- wystawianie i przyjmowanie faktur,

- dbałość o ciągłość pracy biura, zamawianie materiałów niezbędnych do jego funkcjonowania.

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydatów:

- wykształcenia min. średniego,

- doświadczenia na podobnym stanowisku - wymagane,

- znajomości narzędzi MS Office,

- prawa jazdy kat. B,

- dyspozycyjności, elastyczności.

Oferujemy

Co oferujemy:

- narzędzia pracy,

- korzystne zarobki,

- pakiet socjalny.