Inżynier Budowy / Kierownik Budowy (praca w delegacji)

Wrocław
Oferta opublikowana31.03.2024
Oferta wygasa25.06.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesu budowlanego i nadzór realizowanych prac
  • prowadzenie formalnej dokumentacji inwestycji
  • udział w naradach budowy oraz stały kontakt z podwykonawcami oraz przedstawicielami Inwestora
  • praca z dokumentacją techniczną
  • organizacja zaopatrzenia i nadzór nad logistyką dostaw
  • sporządzanie wycen i kosztorysów ofertowych, dobór dostawców i firm podwykonawczych
  • tworzenie cyklicznych protokołów przerobowych wykonanych prac, wraz z kompletem niezbędnej dokumentacji odbiorowej
  • zarządzanie pracą podległych brygad, rozliczanie podwykonawców i sporządzanie protokołów odbioru robót

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń (w przypadku aplikacji na stanowisko Kierownika Budowy)
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość programów MS Office (w tym Excel na poziomie bardzo dobrym)
  • praktyczna wiedza z zakresu pracy z dokumentacją techniczną
  • systematyczność, sprawne i efektywne planowanie bieżących prac oraz umiejętność harmonogramowania w perspektywie całego projektu
  • umiejętność finalizowania rozpoczętych zadań
  • odpowiedzialność, samodzielność
  • zaangażowanie i inicjatywa

To oferujemy

  • stabilną pracę w przyjaznej atmosferze
  • adekwatne kwalifikacjom wynagrodzenie
  • szeroki wachlarz szkoleń i warsztatów edukacyjno-rozwojowych
  • możliwość dynamicznego rozwoju
  • dofinansowanie do programu Multi Sport
  • opiekę medyczną LUX MED

Benefity

Spotkania integracyjne
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1