Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Grafik

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • projektowanie oraz przygotowanie materiałów do druku (foldery, katalogi, oferty, reklamy do magazynów, siatki wielkoformatowe, oklejenia pojazdów, magazynów wielostronicowych, papeterii firmowych, etykiet, okładek na albumy muzyczne, grafik wielkoformatowych ściennych)
  • współpraca z podwykonawacami i innymi działami
  • praca z graficznymi programami komputerowymi
  • przygotowywanie prezentacji zaprojektowanych projektów

Wymagania

Oczekujemy:

  • przynajmniej 3-letniego doświadczenia na stanowisku grafik kreatywny (mile widziane doświadczenie agencyjne)
  • znajomości pakietu Adobe (znajomość Photoshop, Illustrator, Indesign, Lightroom)
  • znajomości pakietu MS Office (Word, Power Point, Excel)
  • umiejętności pracy pod presją czasu nad kilkoma tematami
  • staranności, dokładności oraz terminowości w działaniu
  • zaangażowania oraz komunikatywności
  • kreatywności, zmysłu estetycznego oraz dbałości o detale

Oferujemy

Benefity dla pracowników:

  • karta Multisport
  • pakiet medyczny
  • paczki świąteczne
  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą
  • darmowa nauka języków
  • imprezy firmowe
  • wyjazdy integracyjne