Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżabankowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca Leasingowy

Obowiązki

OBOWIĄZKI:

  • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych w obszarze klienta korporacyjnego
  • przygotowywanie dokumentacji
  • organizowanie spotkań negocjacyjnych z klientami
  • przygotowywanie rozwiązań finansowych dla klienta
  • zapewnienie klientom wysokiej jakości obsługi

Wymagania

WYMAGANIA:

  • wiedza z zakresu ekonomii i finansów pozwalająca na dokonanie wstępnej oceny kondycji finansowej klienta i kompleksowe doradztwo
  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów
  • wysoka motywacja do działania i zaangażowanie w realizowanie celów sprzedażowych
  • umejętności negocjacyjne
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

GWARANTUJEMY:

  • wynagrodzenie oraz system premiowy - prowizyjny w zależności od osiągniętych tragetów
  • niezbędne narzędzia pracy do realizowania celów sprzedażowych
  • pracę w przyjaznym środowisku
  • szeroki pakiet socjany