Doradca Klienta Biznesowego

Częstochowa
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżabankowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego

Obowiązki

Co będzie wchodziło w zakres Twoich obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • dbanie o długotrwałe relacje
  • realizacja celów sprzedażowych
  • działania administracyjne
  • kreowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania

Czego będziemy wymagać:

  • doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • dobrej obsługi komputera
  • chęci do nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • mile widziana znajomość angielskiego i prawo jazdy

Oferujemy

Oferujemy stabilne zatrudnienie w dopasowanej do Ciebie formie. Możesz liczyć na szkolenia wstępne i dalsze szkolenia, które pozwolą Ci się rozwijać. Gwarantujemy koleżeńską atmosferę i wsparcie zespołu, a także liczne świadczenia pracownicze.