Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżabankowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko AML Analyst

Obowiązki

Do obowiązków będzie należeć:

  • Pełnienie funkcji eksperta merytorycznego w odniesieniu do produktów firmy
  • Zapewnienie szkoleń i doradztwa w zakresie technik dochodzeniowych i systemów wewnętrznych produktów
  • Raportowanie analizowanych dokumentów
  • Ścisła współpraca z klientami
  • Wdrażanie zintegrowanych procesów w celu optymalizacji pracy działu

Wymagania

Jesteś idealnym kandydatem jesli:

  • Świetnie znasz język angielski
  • Masz co najmniej rok doświadczenia na pokrewnym stanowisku
  • Potrafisz pracować w zespole w miedzynarodowym środowisku
  • Masz zdolności analityczne i dbasz o szczegóły
  • Dobrze znasz pakiet Office

Oferujemy

Z naszej strony oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę na pełny etat wraz ze świadczeniami socjalnymi i bezpłatnymi produkatami bankowymi
  • Możliwość ćwiczenia i doskonalenia umiejętności językowych w codziennej pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość zdalnego wykonywania obowiązków