Administrator Bezpieczeństwa Informacji

Częstochowa
Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Administrator Bezpieczeństwa Informacji

Obowiązki

OBOWIĄZKI:

  1. Realizacja działań podnoszących bezpieczeństwo informacji w firmie
  2. Realizacja działań podnoszących bezpieczeństwo obiektów podlegających obowiązkowej i szczególnej ochronie oraz dotyczących incydentów zgodnie z procedurami wewnętrznymi oraz minimalizacją zagrożeń
  3. Koordynacja obsługi incydentów bezpieczeństwa informacji oraz bezpieczeństwa fizycznego
  4. Udział w projektach informatycznych celem wdrożenia zabezpieczeń i procedur związanych z bezpieczeństwem informacyjnym
  5. Prowadzenie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa informacji

Wymagania

WYMAGANIA:

  1. Wykształcenie: mile widziane wyższe.
  2. Znajomość zagadnień z obszaru bezpieczeństwa informacji oraz analizy ryzyka
  3. Wiedza z zakresu działania oprogramowania dotyczacego bezpieczeństwa
  4. Znajomość pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym.
  5. Wiedza z zakresu przepisów o ochronie informacji niejawnych

Oferujemy

OFERUJEMY:

  1. Elastyczny czas pracy
  2. Możliwość okresowej pracy zadlnej
  3. Słuzbowy laptop o telefon
  4. Premie kwartalne i nagrody roczne
  5. Atrakcyjne benefity