Oferta opublikowana03.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Strumykowa 21 a, 03-138 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - wykonywanie zróżnicowanych czynności wynikających z obsługi szkoły, w tym procesu dydaktycznego, - sprzątanie bieżące, - - sprzątanie po zakończeniu zajęć szkolnych w danym dniu, - sprzątanie generalne.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 775 PLN

Opis wynagrodzenia: - premia regulaminowa - dodatek stażowy Wynagrodzenie nie niższe niż min. krajowa

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.04.2024

Data zakończenia: 30.06.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Woźny

Wykształcenie: podstawowe

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Dwa miejsca pracy: ul. Strumykowa 21 A, ul. Topolowa 15. Wykształcenie: podstawowe, systematyczność, staranność, komunikatywna znajomość języka polskiego Do wynagrodzenia doliczane: premia regulaminowa oraz dodatek stażowy Wynagrodzenie nie niższe niż min. krajowa Zakres obowiązków: - wykonywanie zróżnicowanych czynności wynikających z obsługi szkoły, w tym procesu dydaktycznego, - sprzątanie bieżące, - sprzątanie po zakończeniu zajęć szkolnych w danym dniu, - sprzątanie generalne. Zgłoszenia: osobiste, Aplikuj, tel. 22 676 53 80

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342

Adres: Strumykowa 21 a, 03-138 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV