TECHNIK / STARSZY TECHNIK

Sosnowiec
Oferta opublikowana12.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Jedności 8, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Opis stanowiska pracy : - udział w prowadzonych w Katedrze projektach naukowo-badawczych, - prowadzenie prac związanych z przygotowaniem i realizacją zajęć w laboratorium (w tym przygotowanie szkła laboratoryjnego, odczynników i roztworów do ćwiczeń laboratoryjnych, kontrola pracy w laboratorium) - obsługa administracyjna Katedry. Godziny pracy: 7:30-15:30.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 400 do 5 100 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 4400 do 5100 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek okres próbny do 3 miesięcy. Następna umowa na czas określony do 33 miesięcy. Docelowo praca na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 12.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania niezbędne: - wykształcenie wyższe magisterskie w zakresie nauk medycznych lub przyrodniczych (biotechnologia, analityka medyczna, farmacja, biologia), - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, - obsługa programów MS Office, - znajomość technik i zasad prowadzenia hodowli komórek w warunkach in vitro oraz podstawowych metod biologii molekularnej i oznaczeń biochemicznych, - umiejętność przygotowania odczynników chemicznych, - umiejętność przeprowadzania eksperymentów naukowych, - doświadczenie w pracy laboratoryjnej, - umiejętność samodzielnej organizacji pracy, systematyczność, dokładność, kreatywność - umiejętność pracy w zespole.

Pracodawca

Nazwa: ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH

Adres: 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - Kontakt e-mail: : Aplikuj lub CV przesłać drogą pocztową na adres: ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 15, 40-055 Katowice.