STARSZY TECHNIK DO SPRAW WYNAGRODZEŃ SEKCJI RACHUBY I PŁAC PIONU GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

Białystok
Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Bema 100, 15-370 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: Zakres głównych obowiązków na stanowisku: naliczanie przy pomocy specjalnego programu płacowego uposażenia i innych świadczeń funkcjonariuszom w służbie i funkcjonariuszom rezerwy celem sporządzenia listy płac, sporządzanie informacji podatkowych PIT celem przekazania ich funkcjonariuszom oraz właściwym Urzędom Skarbowym, sporządzanie zaświadczeń o uposażeniu funkcjonariuszy i nagrodzie rocznej dla celów emerytalnych w celu przekazania ich do Zakładu Emerytalno Rentowego MSW, archiwizuje dokumenty płacowe.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 497 PLN

Opis wynagrodzenia: 4497,90 brutto (w tym 10% premii) + dodatek z tytułu wysługi lat

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie 2 lata mile widziane wykształcenie średnie ekonomiczne

Pracodawca

Nazwa: Podlaski Oddział Straży Granicznej im. gen. dyw. Henryka Minkiewicza w Białymstoku

Adres: Bema 100, 15-370 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Termin składania dokumentów: 24.04.2023 r. - 04.05.2023 r. Miejsce składania dokumentów: Podlaski Oddział Straży Granicznej ul. Bema 100 15-370 Białystok Oferty prosimy opatrzyć dopiskiem: oferta pracy starszy technik PGK.