SPRZĄTACZKA K/M (1/2 ETATU)

Warszawa
Oferta opublikowana10.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Sienkiewicza 3, 00-015 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - sprzątanie pomieszczeń biurowych znajdujących się na terenie Inspektoratu, w tym: codzienne zamiatanie, odkurzanie, mycie i dezynfekcja podłóg; - codzienne opróżnianie koszy na śmieci do wskazanych zbiorczych pojemników; - codzienne mycie luster, czyszczenie i odkażanie umywalek, armatury i urządzeń sanitarnych w toaletach i kuchenkach; - codzienne wycieranie kurzu na meblach, parapetach, grzejnikach, urządzeniach elektrycznych i sprzęcie komputerowym; - stałe uzupełnianie środków sanitarno-higienicznych w toaletach i pomieszczeniach kuchennych. Zgłoszenia: e-mail: Aplikuj, tel.: 22 826 12 19

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 262 PLN

Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę lat

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.05.2024

Data zakończenia: 14.08.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Wykształcenie: podstawowe

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praca na 1/2 etatu w godz. 13-17 Wymagania: wykształcenie podstawowe, komunikatywna znajomość j. polskiego, staranność w wykonywaniu zadań. Do wynagrodzenia doliczny jest dodatek za wysugę lat. Zgłoszenia: e-mail: Aplikuj, tel.: 22 826 12 19.

Pracodawca

Nazwa: WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT INSPEKCJI HANDLOWEJ W WARSZAWIE

Adres: Sienkiewicza 3, 00-015 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą