Sprzątaczka biurowa Poznań praca dla Pani z orzeczeniem

Poznań
Oferta opublikowana02.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu

Opis oferty pracy

Stabilna firma zatrudni osobę do sprzątania biur, korytarzy, sanitariatów, Poznaniu na następujących obiektach:

ul. Grunwaldzka od 16-20 - 1/2 etatu
ul. Nieszawska 14 20 - 3/4 etatu

Od lat wspieramy zatrudnienie osób z orzeczeniem o niepełnosprawności dlatego do kontaktu zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności - mile widziany stopień umiarkowany lub znaczny.

Twój zakres obowiązków

utrzymanie czystości części biurowych, socjalnych, sanitarnych, szatni
Nasze wymagania

orzeczenie o niepełnosprawności - jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej
Mile widziane

utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych, socjalnych, sanitarnych, szatni
doświadczenie na w/w stanowisku
To oferujemy

umowę o pracę
zatrudnienie w stabilnej firmie od zaraz
wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej
możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
szkolenia branżowe
niezbędne narzędzia pracy
wolne weekendy

Kontakt w sprawie oferty: 723 - pokaż numer telefonu -
Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.