SPECJALISTA SYSTEMÓW IT (PL/UA)

Tychy
Oferta opublikowana21.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - wsparcie klientów firmy w zakresie wdrożonego oprogramowania; - współpraca z działem developerskim w zakresie rozwoju oprogramowania; - wsparcie w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań IT; - rozwiązywanie bieżących problemów z systemem IT; - udział w projektach realizowanych dla naszych klientów; - testowanie nowych funkcjonalności; * praca w systemie I-zmianowym 08:00-16:00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 200 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do uzgodnienia, w zależności od umiejętności, wiedzy i doświadczenia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 21.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne/informatyczne, Mile widziana: wiedza z zakresu wirtualizacji Docker/vSphere, umiejętność konfiguracji serwerów aplikacji (Payara, Tomcat, Apache, nginx), wiedza o MikroTik, protokołach OpenVPN, IPSEC, w pracy z systemami klasy BSS, znajomość zwinnych metodyk pracy. Doświadczenie powyżej 3 lat w pracy na stanowisku o podobnym zakresie wymagań. Umiejętności: znajomość systemu Linux, sieci LAN, znajomość działania i obsługi relacyjnych baz danych oraz podstaw języka SQL, znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej, umiejętność współpracy w zespole, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów z wiązanych z oprogramowaniem oraz infrastrukturą, otwartość, chęć do kształcenie się, samodzielność, dokładność, komunikatywność, gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju, prawo jazdy kategorii B. Oferta skierowana jest również do obywateli Ukrainy wymagana komunikatywna znajomość języka polskiego.

Pracodawca

Nazwa: COMFORTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych