Serwisant rowerowy

Poznań
Oferta opublikowana11.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Serwisant rowerowy, praca w Warszawie.

Stanowisko pracy:

Twój zakres obowiązków:
- wykonywanie napraw rowerów,

- skręcanie rowerów,

- regulacja przerzutek,

- wymiana dętek, pedałów, smarowanie,

- praca w sklepach firmowych klienta,

Nasze wymagania:
- mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze serwisu,

- zdolności manualne,

- dokładność, skrupulatność,

- umiejętność posługiwania się narzędziami – śrubokręt, wkrętarka itp.

Co oferujemy:
- zatrudnienie od zaraz do 31.08.2024r.

- wynagrodzenie 5500zł brutto + premia kwartalna,

- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,

Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.