Opinie o EcoJob Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EcoJob Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w EcoJob Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EcoJob Sp. z o.o. w Poznań

Witam, interesuje mnie ta oferta dla pracownika administracyjno-biurowego z językiem niemieckim. z opisu wynika, że trzeba go znać na poziomie B2 i mieć doświadczenie w pracy administracyjnej. A coś więcej o tej ofercie wiecie? był ktoś na rozmowie?

Krzysztof Nowy wpis

Wcześniej zapoznawałem się z tutejszymi opiniami i miałem lekkie obawy jak aplikowałem do tej firmy, ale Pani Aleksandra na którą trafiłem w rozmowie to prawdziwy skarb wśród rekruterów z którymi do tej pory miałem doczynienia! Jej podejście do kandydatów jest zupełnie inne (oczywiście na duży plus). Pomimo braku aktualnej oferty, utrzymuje ze mną stały kontakt i regularnie mnie informuje o wszelkich nowościach i możliwościach na rynku pracy zarówno Belgijskim jak i pozostałych. Jej zaangażowanie i troska sprawiają, że czuję się naprawdę doceniany jako kandydat, a nie jak źródełko dochodu dla agencji.

Jak często są tu nowe oferty? od jakiegoś czasu jak tu zaglądam widzę tylko ślusarza do Francji. Widzę rozpisze godzinówki i tym podobnych. zastanawiam się przy tym ile na rękę można mieć? Ile zarobi się tak w sumie i jakie są koszty utrzymania?

Kris Nowy wpis

Ja polecam firmę i szczególnie kontakt z rekruterkami z Wrocławia, które rekrutują na Francję i Belgię. Panie przemiłe, zawsze pod telefonem i chętnie ze wszystkim pomogą. Jak możecie to proście do telefonu Panią Olę lub Natalię, wszystko wam załatwią, a już na pewno uśmiech na twarzy!

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie EcoJob Sp. z o.o. na stanowisko Elektryk budowlany bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Tak jak ktoś zauważył szukali już wcześniej Rekrutera z j. niemieckim, teraz jest podobnie, do tego jeszcze dorzucili ofertę z ukraińskim. Patrząc po widełkach zastanawiam się dlaczego w tym pierwszym wariancie górne widełki są wyższe o 500 zł? jest więcej osób do obsługi?

Mirek

No i jest jeszcze gorzej można? Można. Teraz od stycznia 2024r. Nie płacą 10% procent urlopu co miesiąc tylko jak skończysz pracę u danego pracodawcy całkowicie. Stawki wyższe brutto a neto wychodzi 11 euro. Porażka. Szukają jeleni z samochodem płacą za paliwo na pierwszy wyjazd a później nie. I ten co przyjedzie samochodem ma najgorzej musi płacić za paliwo i bramki z własnej kieszeni jak jedzie na urlop i wraca. A ktoś przyjedzie sinbadem za 100 euro i ma gdzieś. Ma pieniądze na czysto. Nie szanują dobrych pracowników tylko biorą jak leci bez doświadczenia i bez języka i tylko abyś do pracy chodził i nie zadawał pytań. Jest jakiś problem to nikt telefonów nie odbiera bo wiecznie ktoś na urlopie albo chora albo jest sama i nie ma czasu bo tyle pracy ma. Osobiście już nie wrócę do tej agencji pracy.

Czy ta ostatnia opinia sugeruje, że przelewy przyszły dziś a nie w piątek? W grudniu jak z tym było, bo akurat nie pisaliście nic? Teraz szukają ślusarza i myślę czy nie jechać, we Francji jeszcze nie robiłem. Nie widzę by kazali mi język znać. tam na miejscu był ktoś teraz może? jak praca u nich wygląda?

Wypłaty ciągle nie w terminie. Zawsze spóźnione 2,3 dni a w umowie pisze do 10 czyli do dziesiątego mają być na kacie. Ciągle tylko chorują i brak kontaktu. Jak jest jakiś problem do załatwienia nie ma z kim. Od kad ta firma połączyła się z Wrocławiem to wszystko zmieniło się na gorsze. Zwlekają za oddaniem pieniędzy za mieszkanie. Małe stawki za samochód. Wszystko poszło do góry a stawki z 8 lat wstecz. Nie opłaca się wyjeżdżać swoim autem. Ponieważ trzeba jeszcze dołożyć.

witajcie, a jaki standard pracy mają obecnie sami rekrutujący? Mignęła mi jakość wcześniej oferta dla kogoś z językiem niemieckim ale jest już chyba wygasła.... Czy ktoś może przyjął się teraz bezpośrednio? Niektóre Panie ze dwa lata temu na temat tej pracy pisały. Jak się teraz zarabia?

Qulson

Pracował ktoś jako Monter - lakiernik drzwi drewnianych / praca na hali produkcyjnej we Francji i mógłby się podzielić się opinią na temat pracy, zarobków, atmosfery oraz współpracy z agencją pracy.

Przemo

Pracowałem wiele lat w tej firmie i moge powiedzieć ze coraz gorzej jest. Abyś jechał i pracował i nie pytał się o nic. Praca jest pół roku w roku a później nic. Coraz gorsze warunki zakwaterowania. I logistyka bez szału.

Ida

Cześć, jaki standard pracy mają teraz sami rekrutujący? mignęła mi wcześniej oferta dla kogoś z językiem niemieckim ale jest już chyba wygasła. Ktoś się przyjął teraz bezpośrednio? Widziałam po prostu, że niektóre Panie ze dwa lata temu na temat tej pracy pisały. Jak się teraz zarabia?

Abc

Brak kontaktu z firmą, info o wyjeździe do pracy w innym kraju z dnia na dzień, opóźnienia w wysyłaniu wypłaty Żenująca firma zerowa logistyka Nie polecam a nawet odradzam

Jaki jest okres rozliczeniowy w EcoJob Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Spawacz MAG w EcoJob Sp. z o.o.?

Janek

Czy to jest takie samo dziadostwo co w Ipf?

Dzidek
@Janek

Ja pracowałem przez ipf z Poznania we Francji i powiem że było dobrze nie najgorzej jak praca tak i mieszkanie nie narzekałem ale musiałem wrucic jak zaczął się Covid 19

Romdam

Firma bardzo sie pogorszyła kiedyś było o wiele lepiej. Teraz pracownika mają za nic. Brak rzetelnych odpowiedzi. Masz jechać do pracy a nie wiadomo kiedy itp. Dzwonią zawracają głowę w sprawię pracy a potem cisza. Nie odbierają telefonów.

Honorata
@Romdam

Nie rozumiem trochę. Czyli najpierw proponują pracę a potem nie? Nikt nie chce powiedzieć dlaczego tak się dzieje?

Radek
@Romdam

Coś tam jest nie tak z komunikacją dzwonią ze jest praca czy mi odpowiada Odpowiada !potem nie dzwonią nie odbierają nagle dzwonią klient zawiesza etat nie wiadomo czy to klientowi ja nie odpowiadam czy pani w kadrach nie ogarnia tematu ogłoszenie wisi ale nie na pracy ????

Elżbieta
@Radek

Aha to czekaj, wprost Ci nie powiedzieli, że coś z Tobą jest nie tak? A jak w kościach czułeś? Spełniałeś wszystkie warunki oferty? I tak w sumie to nie można poprosić tutaj wprost o kontakt do tego klienta?

Aplikowaliście na stanowisko Mechanik Samochodowy w EcoJob Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Witam nie przez telefon wszystko fajnie kolorowo a poźniej umowa na czas określony w delegacje jak coś nie tak to tylko te pieniądze które są na umówię może dochodzić lipa koszty dojazdu zwraca jak coś ci nie pasuje .Do pracy jest odsłona 20 km niema czym się poruszać do i z powrotem z buta po za tym na południu Facji jest bardzo drogo !

Elżbieta
@Adam

20 km z buta? ile by to potencjalnie czasu mogło zająć...? czyli tak naprawdę w razie czego ile za dojazd się mniej więcej dorzuca? i co jeszcze może składać się na te rzeczywiste koszty, o których może się zdarzyć, że nikt nie wspomni?

Alicja

Spotkało Cię coś przykrego że strony tej firmy? Wyjeżdżałeś do pracy za ich pośrednictwem?

Ciekawe

A ja nie jestem wstanie napisać pozytywnej opinii Panie z biura są nie kompetentne sprawy są gmatwane jedna drugiej zaprzecza podczas rozmowy nie przekazują sobie informacji jak idą na wolne człowiek zostaje na lodzie. Nie Polecam!!!

Lner
@Ciekawe

Dokładnie też tak odczułem trzymają człowieka do końca bez odpowiedzi nigdy nie czekałem na potwierdzenie od pracodawcy kilka dni ciągle Panie z biura informują o tym że oczekują na potwierdzenie, jedna z Pań mówi o tym że potwierdzenie dostają jak jest załatwiony przewóz, na drugi dzień druga Pani że mają busy ale czekają na potwierdzenie od pracodawcy i weź się tu człowieku połap, i nadal proszę czekać pytam, ile dni można? sprawdzam stronę praca za granicą Francja to samo biuro EcoJob wystawia ogłoszenie poszukuje trzech pracowników "S" do tej samej firmy co ja złożyłem i wiem od Pań druga osoba też jest chętna a trzecia za dwa tygodnie. To co myśleć o takiej firmie jeżeli już są takie schody na początku to ja dziękuję za taką współpracę! Nie polecam tej FIRMY jaką jest Firma EcoJob Poznań!

Bożena
@Lner

Prawie dwa tygodnie minęły od czasu jak skomentowałeś o EcoJob, czy w końcu potwierdzenie przyszło i pojechałeś z nimi do Francji? Jestem ciekawa, daj znaka, jak sytuacja :) Ja tu weszłam, żeby sprawdzić, czy ktoś pisze o tym aktualnym naborze do pracy dla rekruterów z językiem francuskim. Jakie są zarobki, co oni rozumieją przez "dobre warunki pracy". Ktoś coś?

marek
@Ciekawe

Ja ogólnie długo z przerwami z nimi pracuje i teraz wypłata kilka dni przed czasem!! ogólnie jest ok...

@marek

Jak to z przerwami pracujesz? To tam nie ma stałej pracy?

Witam.Praca przez agencję Ecojob we Francji może być .Warunki mieszkaniowe nie najgorsze . Wypłaty przychodzą z małym opóźnieniem około 3-4 dniowym. Ogólnie co do braków to brak na miejscu koordynatora, wszystko załatwia się przez telefon lub internet.Firma załatwia kwatery 3-4 osobowe w domkach z tym ,że pracownicy mają różne warunki mieszkaniowe.Jeden ma pokój z łóżkiem małżeńskim, drugi śpi w salonie ,trzeci ma pokój dla dziecka, a czwarty niestety materac na poddaszu.Ogólnie do przyjęcia nie jest tragicznie.

Grażyna
@Andrzej

@Andrzej , jaki długo pracujesz dla EcoJob? Na jakie zarobki miesięczne można liczyć na stanowisku stolarza? Czy firma wykupuje pracownikom ubezpieczenie medyczne za granicą?

Zostaw merytoryczną opinię o EcoJob Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w EcoJob Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EcoJob Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EcoJob Sp. z o.o.?

EcoJob Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Wieczorynki 29
    60-193 Poznań