Opinie o EcoJob Sp. z o.o. w Francja

5 3 44 5 1
Jerzy Nowy wpis

Od dwóch miesięcy czekam na druk RP - 7. Jednak bez reakcji pań pracujących w kadrach. Pierwszą prośbę przekazałem telefonicznie pod koniec kwietnia. Następnie prośby były wysyłane były mailowo w dniach 08 .05 . 14.05 , 27,05 , 27,06.2019r. Niestety brak reakcji. Sytuacja dotyczy pracy w AP Uniapol , który przekształcił się w ECOJOB.

Marcin Nowy wpis
@Jerzy

Może spróbowałbyś tę sprawę załatwić osobiście, lub zgłosić do przełożonego niedogodności z otrzymaniem odpowiednich druków. Jeśli możesz opisz swoje warunki zatrudnienia i wynagrodzenia. Zakwaterowanie załatwia pracodawca, czy leży to w Twojej gestii? Podziel się proszę swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami forum.

Adam Nowy wpis

Jestem spawaczem.Pojechalem z nimi do Francji i zarobilem z 10 tys. Mieszkanie mogloby byc lepsze ale bylo ok. Generalnie nie narzekam.Polecam.

Marcin Nowy wpis
@Adam

Jadąc do pracy za pośrednictwem firmy EcoJob, miałeś już jakieś doświadczenie zawodowe w zawodzie spawacza? Wiesz może, czy pracownik, który dopiero co ukończył kursy spawalnicze, również ma szanse na to, aby zostać zatrudnionym za ich pośrednictwem? Czy szukają może tylko i wyłącznie osób z udokumentowanym doświadczeniem zawodowym? Mam nadzieję, że odpowiesz, co wiesz na ten temat.

Filip

Spawacz Praca na terenie Francji . Czas pracy: 6 miesięcy. Moje średnie zarobki to ok. 10 000 zł netto za m-c pracy. Wynagrodzenie wypłacane terminowo. Bardzo dobry kontakt z agencją podczas kontraktu. Warunki mieszkaniowe: dobre.

Felix
@Filip

Musze potwierdzic. oczywiscie ze mogloby byc lepiej no bo zawsze moze byc ale ogolnie jestem zadowolony.przez 6 miesiecy pracowalem jako spawacz. Mieszkanie mogloby byc nieco lepsze no ale umowmy sie ze nie jestem na wakacjach to wybrzydzac nie bede.

Stanisław

Polecam pracę w Eco Job ze względu na przyjazny zespół i dobrego standardu warunki mieszkalne. Wysokie zarobki to swoją drogą oczywiście

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Henio

Polecam, jestem elektrykiem i zarabiam z eco job o wiele więcej niż w PL niestety takie są realia

Michał

SUper zarobki i warunki pracy. Polecam ecojob

Bartek

Może ktoś podpowie coś o atmosferze w pracy?

Janusz
@Bartek

Jak dla mnie bardzo fajna :)) swobodna i właściwie nie mam do czego się przyczepić

Kazik

Polecam Ecojob, fajny zarobek, ludzkie warunki pracy na miejscu

RaRi

Każdy moze znaleźć pracę dla siebie, ja pracuje na stanowisku spawacza ale wiem, że są też inne. Atmosfera jak najbardziej na plus, warunki dotrzymane

Zadowolony

Polecam pracę w eco job, zarabiam ok 8 tys. praca do najłatwiejszych nie nalezy, ale nie jest też trudna. Do wszystkiego mozna przywyknąć :)

Radek

Pracowałem trzy miesiące we Francji. Zarobiłem świetne pieniądze, w Polsce nawet w rok bym tego nie zarobił. Polecam Ecojob! Jeśli miałem jakiś problem to w każdej chwili mogłem się do koordynatora zwrócić!

@Radek

Ciesze się, że masz dobre wspomnienia związane z pracą za pośrednictwem firmy EcoJob. Wiesz może, czy osoby młode bez doświadczenia zawodowego również mogą z powodzeniem starać się o pracę za ich pośrednictwem? Czy dla takich osób także są tak korzystne warunki zatrudnienia? Podziel się proszę swoją wiedzą na ten temat.

Elektryk

Kontrakt realizowany we Francji. Pracowałem 3 miesiące wg przedstawionej oferty. Wynagrodzenie wypłacane wg umowy, terminowo, netto wychodziło ok: 8 000 zł. Bardzo dobra atmosfera pracy na budowie. Lubię atmosferę w EcoJob Sp. z o.o. za: Kontrakt realizowany we Francji. Pracowałem 3 miesiące wg przedstawionej oferty. Wynagrodzenie wypłacane wg umowy, terminowo, netto wychodziło ok: 8 000 zł. Bardzo dobra atmosfera pracy na budowie.

Klara

Byliśmy z chłopakiem we Francji dzięki EcoJob i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z zarobków jak i z warunków mieszkaniowych :)

@Klara

Widzę, że jesteście kolejnymi osobami, które wyraża swoje zadowolenie z pracy za pośrednictwem firmy EcoJob. Będziesz tak uprzejma i napiszesz, jak w Waszym przypadku wyglądało zatrudnienie za ich pośrednictwem? Polecenie przez znajomego, czy może odpowiedź na któreś z ogłoszeń? Chętnie poznam, jak to wyglądało w Waszym przypadku.

Leszek
@Marcin

U mnie odbyło się wszystko poprzez ogłoszenie przez internet. polecam, jeśli szukasz pracy

Leszek

Praca na terenie Francji . Czas pracy: 6 miesięcy. Moje średnie zarobki to ok. 10 000 zł netto za m-c pracy. Wynagrodzenie wypłacane terminowo. Dobry kontakt z agencją podczas kontraktu, nie było problemu z nieodbieraniem telefonu etc. Warunki mieszkaniowe miałem bardzo dobre. Moje sugestie dla EcoJob Sp. z o.o.: Praca na terenie Francji . Czas pracy: 6 miesięcy. Moje średnie zarobki to ok. 10 000 zł netto za m-c pracy. Wynagrodzenie wypłacane terminowo. Dobry kontakt z agencją podczas kontraktu, nie było problemu z nieodbieraniem telefonu etc. Warunki mieszkaniowe miałem bardzo dobre.

Staszek

Znalazłem pracę dzięki EcoJob jako spawacz we Francji, fajne zarobki ok 10 tys zł miesięcznie, fajne warunki mieszkaniowe ;) Rewelacyjna agencja!

@Staszek

Samemu poszukiwałeś zatrudnienia, czy może jakiś znajomy polecił Ci akurat tę agencję pracy tymczasowej? Czy wszystkie warunki, które przedstawiła firma EcoJob, zgadzały się w rzeczywistości? W trudnym momentach możesz liczyć na wsparcie agencji? Przedstaw proszę, jak to wygląda. Myślę, że warto to doprecyzować.

Staszek
@Marcin

Znajomy kiedyś wyjeżdżał dzięki EcoJob, więc i ja spróbowałem :) Nie miałem żadnych zastrzeżeń co do oferowanych warunków. Ciągle miałem kontakt z koordynatorem, pomagał rozwiązać każdy problem :)

@Staszek

Dziękuję za odpowiedź. Mógłbyś napisać, czy w dalszym ciągu pracujesz za pośrednictwem firmy EcoJob? Zastanawia mnie, czy chcąc wziąć sobie dłuższy urlop, to masz takie możliwości? Jak firma podchodzi do tego typu sytuacji, gdy zatrudniony pracownik ma konieczność powrotu na jakiś czas do Polski? Będę wdzięczny za Twoją dalszą aktywność.

Karol

Polecam pracę przez EcoJob! Pracowałem we Francji kilka miesięcy jako elektryk i jestem bardzo zadowolony z zarobków jak i z panującej atmosfery. Super agencja!

@Karol

Fajnie, że znalazłeś agencję pracy, która spełnia Twoje oczekiwania. Mógłbyś napisać, jak przebiegał proces zatrudnienia w Twoim przypadku? Wszystkie formalności załatwiła za Ciebie firma EcoJob? W trakcie Twojego pobytu we Francji zawsze miałeś odpowiednie wsparcie od agencji w chwilach, które tego wymagały? Zachęcam do przedstawienia, jak to wyglądało.

@Marcin

Tak, agencja pomagała mi w każdej sytuacji, która tego wymagała :)

@Marcin

Wiesz może, czy zarówno osoby młode bez doświadczenia zawodowego, jak i osoby starsze mają szanse na to, aby ubiegać się o zatrudnienie za pośrednictwem tej agencji? Agencja EcoJob ma jakieś konkretne wymagania wiekowe od potencjalnych kandydatów, czy jest to najmniej ważna kwestia? Ciekawi mnie, co wiesz na ten temat.

Michał
@Marcin

Raczej nie ma konkretnych wymagań :) dla każdego znajdzie się jakaś praca, polecam sprawdzić :)

Sławek

Obecnie pracuje na jednym z kontraktów za pośrednictwem Ecojob, dobra organizacja, kasa zawsze na czas, profeska na każdym poziomie

Tak2Nie

@Sławek

Możesz napisać, jak to się stało, że zatrudniłeś się za pośrednictwem firmy EcoJob? Nastąpiło to z polecenia znajomego, czy może sam aplikowałeś na którąś z ofert pracy, jaką dodawała ta firma? Mógłbyś to opisać?

Sławek
@Marcin

Znajomy polecił mi tę firmę, ponieważ sam dzięki niej wyjechał do pracy i jest bardzo zadowolony.

Bożena

@stefa, ciesze się, że firma EcoJob wywiązała się z tego, co zostało obiecane w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, jednak chciałabym, żebyś swoją opinię o tym miejscu pracy wyraziła w sposób bardziej szczegółowy. Jak możesz to przedstaw plusy i minusy pracy w tym miejscu. Będzie to pomocne dla czytelników tego wątku, którzy poszukują rzetelnych i uzasadnionych informacji na temat pracy w firmie EcoJob.

stefa

firma ok nie bylo problemow co obiecali to dali

Bożena

@Stefan D, jaki charakter pracy podjąłeś za pośrednictwem agencji pracy EcoJob? Możesz przedstawić, jak wyglądał proces przyjęcia Cie do pracy za pośrednictwem tej firmy? Przedstaw bliżej, jak to wyglądało. @rozczarowany, jesteś w stanie bardziej szczegółowo opisać przedstawione przez Ciebie kwestie? Przedstaw sytuacje, które wpłynęły na to, iż zdecydowałeś się w taki sposób przedstawić agencję pracy, której dotyczy wątek główny.

rozczarowany

wyłudzanie pieniędzy na rzekome rozliczenia podatku (mimo zabrania nam zwrotu podatku), niesłowność, odwoływanie możliwości pojechania do pracy na 3 dni przed wyjazdem (mimo planowania całości 1,5 miesiąca wcześniej), straszne kręcenie. nie polecam! kiedyś było w porządku, ale poważnie się pozmieniało i teraz dzieją się tam dziwne akcje...

Stefan D

Całkiem nie jest złe, wszystko jest tak jak obecali Czasami trudno się dodzwonić ale ogólnie spoko Polecam

TakNie

Jakim pracodawcą jest EcoJob Sp. z o.o.? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Tonik

Czy macie jakiś powód, że taka cisza panuje na tym wątku?

Wiktor

Czy możecie powiedzieć jaka jest atmosfera i czy macie dodatki socjalne? Mam zamiar aplikować.

kokosz

Bardzo pozytywna współpraca, terminowe wypłaty, współpracują z bardzo dobrymi firmami, pracowalem jako spawacz i jestem mega zadowolony, teraz czekam na transfer do innej firmy. Polecam.

bb
@kokosz

a spawales po gorzale w niedziele pajacu

marek m

firma ok zadnych problemow polecam

Zostaw opinię o EcoJob Sp. z o.o. - Francja

• Wieczorynki 29
    60-193 Francja
  • NIP: 9522129861 KRS: 0000509771
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie