Pracownik budowlany - pomocnik - naprawy żelbetu

Rybnik
Oferta opublikowana06.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Opis oferty pracy

Poszukiwany pracownik budowlany lub pomocnik z doświadczeniem na budowie.

Praca w Gliwicach, ale zdarzają się wyjazdy do Tych lub Rybnika – jeżeli są wyjazdy delegacyjne dostajesz zakwaterowanie i przejazdy od firmy.

WYJAZDY Z GLIWIC, większość pracy w Gliwicach, wyjazdy do Rybnika lub Tych – SPORADYCZNIE.

Praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy).

Dostajesz umowę, odzież i narzędzia.

Stawka dla pomocnika od 20 zł na rękę, dla doświadczonego pracownika od 30 zł na rękę.

Zadania:
• Przygotowanie podłoża, piaskowanie, nakładanie powłok,
• Naprawa żelbetu, naprawa konstrukcji betonowych.

Nasze wymagania:
• Doświadczenie w pracy na budowie,
• Zdolność do pracy powyżej 3 metrów,
• Otwartość do pracy delegacji,
• Umiejętność obsługi elektronarzędzi,
• Prawo jazdy kategorii B mile widziane.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 537 - pokaż numer telefonu - .

KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.