PRACOWNIK GOSPODARCZY/SPRZĄTACZKA - ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Sosnowiec
Oferta opublikowana14.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Zakres obowiązków: utrzymanie czystości wewnętrznej obiektu, mycie i dezynfekcja -

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Zmianowość: inna

Wynagrodzenie brutto: od 4 242

Opis wynagrodzenia: praca na pełen etat w Szpitalu Górniczym w Sosnowcu, Dąbrowie G, i Czeladzi

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: chęć do pracy, orzeczenie o niepełnosprawności, umiejętność sprzątania

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Rzeźnicza 12, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP