PRACOWNIK GOSPODARCZY

Bytom
Oferta opublikowana24.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Szyby Rycerskie, 41-909 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Zakres obowiązków: prace pomocnicze przy produkcji pod nadzorem, etykietowanie, rozlewanie, pakowanie palet i paczek do wysyłki z hali i biura, transport ręczny przy pomocy wózka paletowego, mycie mieszalników i sprzętu na hali oraz w magazynach, kierowanie podnośnikowym wózkiem jezdniowym z napędem silnikowym, załadunek i rozładunek oraz układanie surowców i produktów w magazynie

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa Praca w godzinach: 07.00 - 15.00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 25.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, uprawnienia na wózek widłowy, odpowiedzialność, spostrzegawczość, dokładność.

Pracodawca

Nazwa: TRIOCHEM SP Z O.O.

Adres: Szyby Rycerskie, 41-909 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy