Praca Elektryk/Elektromonter

Sosnowiec
Oferta opublikowana02.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Twój zakres obowiązków
• montaż oraz demontaż tras kablowych
• instalacja i podłączanie kabli energetycznych i sterowniczych
• montaż rozdzielnic i szaf sterowniczych
• praca w delegacji
Nasze wymagania
• aktualne uprawnienia SEP (G1/E) co najmniej do 1 kv,
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
• gotowość do podróży oraz pracy w delegacji.
Mile widziane
• prawo jazdy kat. B,
• uprawnienia UDT typu: podesty, wózki specjalizowane, suwnice itd.
To oferujemy
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (według preferencji kandydata),
• atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe +dodatki za nadgodziny+ dodatki delegacyjne + dodatki funkcyjne),
• różnorodne i ciekawe projekty w kraju i za granicą
• prywatną opiekę medyczną,
• terminową wypłatę wynagrodzenia,
• zakwaterowanie oraz transport do miejsca wykonywania prac,
• zewnętrzne i wewnętrzne szkolenia zawodowe,
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.