OPERATOR MASZYN CNC - praca od zaraz!

Katowice
Oferta opublikowana21.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,

zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego Klienta w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN CNC

Miejsce pracy: Bielsko-Biała lub Pszczyna

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Czas trwania projektu: praca na dłuższy czas

Obowiązki:

Programowanie CNC
Ustawianie maszyny
Dobieranie narzędzi i parametrów roboczych
Obsługa maszyn CNC w celu precyzyjnej obróbki elementów
Ustawianie narzędzi, kontrola jakości i regulacja parametrów pracy
Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy
Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu zapewnienia terminowego i efektywnego wykonania zleceń

Wymagania:

Znajomość technik obróbki skrawaniem
Znajomość narzędzi pomiarowych i rysunku technicznego
Wykształcenie zawodowe kierunkowe lub średnie techniczne
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym

Co możemy Ci zaoferować?

Umowę o pracę z atrakcyjną stawką
Stabilne zatrudnienie na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Prace od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym bądź 3 zmianowym
Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń technicznych podnoszących kwalifikacje
Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu
Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476