Operator maszyn CNC - 8 000 zł

Szczecin
Oferta opublikowana14.05.2024
Branżaprodukcja

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Dla naszego klienta – światowego lidera w projektowaniu, wytwarzaniu, produkcji i serwisowaniu wysokiej jakości taśm procesowych i transportujących w Szczecinie - szukamy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN CNC

Lokalizacja – Prawobrzeże, Szczecin

Co możemy zaoferować?

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • stawkę od 4 500 do 8 000 zł/ brutto!
  • premię uznaniową do 10%,
  • dodatek za dojazdy 100 zł/ brutto,
  • dodatki za prace w porze nocnej + 20%
  • możesz pracować w nadgodzinach, dodatek +50% + soboty pracujące, dodatek +100%,
  • odzież roboczą na koszt firmy.

Co od ciebie wymagamy?

  • gotowości do pracy 3 – zmianowej (6:00 - 14:00 ; 14:00 - 22:00 ; 22:00 - 6:00),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi narzędzi takich jak suwmiarka, mikrometr.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn (frezarki, tokarki CNC),
  • kontrola jakości,
  • ustawienie i mocowanie detali,
  • konserwacja sprzętu.

Nie zwlekaj i wyślij do nas swoje CV! Czekamy na Ciebie! :)