Monter urządzeń ciepłowniczych (nawet bez doświadczenia)

Częstochowa
Oferta opublikowana01.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Bilfinger zaprasza do pracy!

Jakie zadania na Ciebie czekają?

aktywny udział w pracach eksploatacyjnych i remontowych na węzłach cieplnych
wsparcie doświadczonych monterów podczas usuwania awarii
pomoc w kontroli i regulacji urządzeń pomiarowo regulacyjnych
wymiana legalizacyjna układów pomiarowych pod nadzorem doświadczonych pracowników

Nasze wymagania:

Pasja do nauki oraz chęć zdobywania wiedzy w obszarze techniki
Wykształcenie techniczne lub studenci (kierunek: energetyka, hydraulika, mechanika, automatyka)
Prawo jazdy kategorii B
Umiejętność obsługi dokumentacji technicznej oraz komputera
Mile widziane uprawnienia SEP Gr. I i II. Jeśli takich uprawnień nie posiadasz – wyrobimy je na nasz koszt!

Oferujemy:

Unikalną szansę na zdobycie ogromnej dawki wiedzy i doświadczenia
Formę zatrudnienia, zastosowaną do Twoich potrzeb (umowa o pracę lub umowa zlecenie)
Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone pakietem benefitów pozapłacowych (dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej, dodatki na święta)
Prywatna opieka medyczna Medicover, preferencyjne warunki ubezpieczenia
Dodatkowe dofinasowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci
Dofinansowanie kursów i szkoleń
Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy