monter meblowy Niemcy

Szczecin
Oferta opublikowana22.04.2024
Rodzaj umowykontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Witam,

Poszukujemy kandydatów na stanowisko montera mebli na terenie Niemiec .

OSOBY Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM komunikatywnym i DOŚWIADCZENIEM

Zakres obowiązków:

montaż i dostawa mebli , regałów

obsługa podstawowych narzędzi.

brak nałogów

umiejętność czytania planów montażowych

doświadczenie na podobnym stanowisku wymagana

Oferujemy:

- ciekawą pracę z możliwością rozwoju,

- atrakcyjne wynagrodzenie- 18,00€/1h-4.000,00€ msc.

- organizujemy bardzo dobre warunki mieszkalne hotel bezpłatne

- współpracę na podstawie umowy zlecenie - kontraktu własna działalność.

- niezbędne wysokiej klasy narzędzia

Oczekujemy:

- poważnego i odpowiedzialnego podejścia do pracy,

- prawa jazdy kat. B-konieczne

- doświadczenia w montażu mebli- poważnego i odpowiedzialnego podejścia do pracy,

- języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,

- wiedzy na temat korzystania z narzędzi tj. zgłębiarka, wyrzynarka,

- siły fizycznej
Praca od poniedziałku do piątku, weekendy w domu w Polsce.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
tel. 600 - pokaż numer telefonu - lub 605 - pokaż numer telefonu -