Monter maszyn przemysłowych z językiem angielskim/niemieckim

Łódź
Oferta opublikowana03.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Jesteśmy firmą montażową, która realizuje projekty w zakresie budownictwa przemysłowego, montażu maszyn i urządzeń za granicą.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
monter/mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
z językiem angielskim/niemieckim

Kraj projektu: Niemcy

Twoje obowiązki:
- montaż mechaniczny maszyn i urządzeń
- serwis maszyn i urządzeń
- składanie linii produkcyjnych

Oferujemy:
- umowę o pracę
- narzędzia
- darmowe zakwaterowanie i transport do kraju projektu i na budowę

Wymagamy:
- doświadczenia w pracy jako monter maszyn i urządzeń/pomocnik montera
- znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- umiejętności czytania rysunku technicznego
- prawo jazdy - mile widziane
- gotowości do pracy wyjazdowej
- odpowiedzialności za powierzone zadania