MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ OKRĘTOWYCH

Szczecin
Oferta opublikowana27.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: - DE- I MONTAŻ MASZYN I URZĄDZEŃ OKRĘTOWYCH ( WAŁY, STERY, PRZEKŁADNIE, SIŁOWNIKI ITD.) - TRANSPORT MIĘDZYOPERACYJNY ( DOK/WARSZTAT) - PRZEGLĄD WERYFIKACJA DEFEKTACJA - WYMIANA CZĘŚCI, NAPRAWA, PRÓBY W DZIAŁANIU - URUCHOMIENIE NOWYCH LUB WYREMONTOWANYCH MASZYN LUB URZĄDZEŃ NA STATKU

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

Opis wynagrodzenia: BRUTTO W ZALEŻNOŚCI OD POSIADANYCH KWALIFIKACJI + PREMIA REGULAMINOWA DO 20%

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: OBSŁUGA PALNIKA

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA RYSUNKU TECHNICZNEGO - UMIEJĘTNOŚĆ POSŁUGIWANIA SIĘ NARZĘDZIAMI - CHĘĆ UCZESTNICZENIA W SZKOLENIU I POSZERZANIU SWOICH UMIEJĘTNOŚCI - STARANNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ ORAZ DOKŁADNOŚĆ WYKONYWANEJ PRACY - PREDYSPOZYCJE FIZYCZNE ZWIĄZANE Z KONIECZNOŚCIĄ WYKONYWANIA PRACY NA WYSOKOŚCI ORAZ W POMIESZCZENIACH ZAMKNIĘTYCH (ZBIORNIKACH) - UMIEJĘTNOŚĆ POSŁUGIWANIA SIĘ SPRZĘTEM SPAWALNICZYM - OBSŁUGA SUWNICY Z POZIOMU ROBOCZEGO

Pracodawca

Nazwa: MORSKA STOCZNIA REMONTOWA "GRYFIA" SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV