Monter konstrukcji stalowych i rurociągów

Szczecin
Oferta opublikowana10.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Monter rurociągów i konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Kallo, Belgia

Przewidywany okres zatrudnienia: od zaraz do sierpnia (z możliwością przedłużenia)

Opis stanowiska:

Montaż instalacji rurociągowych i konstrukcji stalowych (klatki, podpory, podesty, wycinanie wypałek)
Czytanie rysunków izometrycznych lub dokumentacji technicznej
Wykonywanie prac montażowych na wysokości (powyżej 3 m)

Wymagania:

Min. 6-miesięczne doświadczenie na stanowisku montera
Umiejętność obsługi elektronarzędzi i przyrządów mierniczych
Dyspozycyjność do wykonania próbek montażowych w Krakowie
Mile widziany certyfikat SSC lub VCA

Oferujemy:

Zatrudnienie bezpośrednio u generalnego wykonawcy
Pracę w oparciu o umowę o pracę delegującą do pracy w Belgii (umowa A1)
Wynagrodzenie miesięczne: 2300 - 2500 € netto
Zapewnione zakwaterowanie- mieszkania lub domy pracownicze
Godziny pracy: 7:00 - 16:45 (pon - pt)
Rotacyjny system pracy, np. 6/1 lub 7/2 - ustalany przez pracodawcę
Posiłek w dni robocze
Dojazd do Belgii i do miejsca pracy
Ubranie robocze
Dodatkowo: pakiet medyczny, karta multisport, udział w akcjach społecznych, paczki na święta, świadczenia finansowe na święta