MŁODSZY KOORDYNATOR RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ

Szczecin
Oferta opublikowana15.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: - podejmowanie działań w zakresie wspierania i monitorowania sytuacji rodzin zastępczych i dzieci umieszczonych w tych rodzinach zastępczych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

Opis wynagrodzenia: (wynagrodzenie zasadnicze brutto, plus dodatek za wysługę lat od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego, plus 250 zł brutto dodatek)

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: WSPÓŁPRACA Z INNYMI INSTYTUCJAMI I OSOBAMI, DOBRA KOMUNIKACJA, OTWARTOŚĆ

Wymagania pożądne

Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Koordynatorem rodzinnej pieczy zastępczej może być osoba, która posiada: - wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub - wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej oraz co najmniej roczne doświadczenie w pracy z dzieckiem i rodziną lub co najmniej roczne doświadczenie jako rodzina zastępcza lub prowadzący rodzinny dom dziecka, - nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest zawieszona ani ograniczona, - wypełnia obowiązek alimentacyjny - w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego, - nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, - mile widziane jest doświadczenie zawodowe, w szczególności w pracy z rodziną i dzieckiem.

Pracodawca

Nazwa: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE

Adres: Gen. Wł. Sikorskiego 3/pok. 126, 70-323 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV