Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Opis oferty pracy

Firma drogowa poszukuje inżyniera robót drogowych.

Zakres obowiązków:

-stała kontrola nad procesem realizacji robót drogowych;
-odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem robót;
-stała współpraca z wykonawcami/podwykonawcami oraz dostawcami w zakresie realizowanych prac;
-prowadzenie dokumentacji realizowanych robót: sprawdzanie list obecności, sporządzanie zestawień zużytych materiałów oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań;
-odpowiedzialność za jakość realizowanych robót.

Nasze wymagania:

-znajomość przepisów prawa budowlanego
-umiejętności delegowania zadań oraz ich egzekwowania;
-umiejętność organizacji pracy zespołu;
-doświadczenie mile widziane ale nie jest wymagane
-prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
- samochód oraz telefon służbowy,
-atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia;
-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;