Kierownik lub inżynier robót elektrycznych

Częstochowa
Oferta opublikowana24.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Opis oferty pracy

Firma elektroenergetyczna GALICKI Sp. K. z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku, zajmująca się budową linii kablowych oraz napowietrznych niskiego i średniego napięcia, zatrudni kierownika robót elektrycznych lub inżyniera budowy:

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrotechnika lub pokrewnym,

- Uprawnienia budowlane w zakresie specjalności instalacyjnej elektrycznej (stanowisko kierownika budowy, w przypadku inżyniera budowy - nie wymagane),

- Umiejętność czytania i analizowanie dokumentacji technicznej,

- Doświadczenie na stanowisku kierownika/inżyniera budowy,

- Samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy,

- Znajomość programu AutoCAD (podstawowa), Microsoft Office, Norma

- Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

- Nadzorowanie i kierowanie robotami,

- Organizacja pracy i wsparcie techniczne pracowników,

- Koordynacja prac podwykonawców,

- Rozliczanie robót oraz uczestnictwo w odbiorach,

- Współpraca z kierownikami oraz inspektorami na budowie,

- Kontrola kosztów prowadzonej budowy,

- Wykonywanie dokumentacji powykonawczych,

- Współpraca z hurtowniami w zakresie zamawiania materiałów budowlanych oraz robienie bieżącego zaopatrzenia,

Praca bez delegacji w obrębie Częstochowy.

Wynagrodzenie ustalane indywidualnie z zależności od posiadanej wiedzy i doświadczenia.