KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Z UPRAWNIENIAMI C+E

Białystok
Oferta opublikowana16.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Bitwy Białostockiej 9/5A, 15-502 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie samochodu ciężarowego C+E w mieście Bremen Niemcy. Pracownik codziennie wyjeżdza oraz wraca w to samo miejsce - pomoc w zakwaterowniu/ pokój bądź kabina w przypisanym do siebie samochodzie ciężarowym. Wedle życzenia pracownika. Wyjazd oraz powrót do domu omawiany jest z pracownikiem - możliwa praca w systemie 4/1, 4/2, 3/1, 2/1. Przez pierwszy miesiąc umowy czyli umowa o pracę na czas próbny jest to kwota 16 500zł brutto, po miesiącu przechodzimy na umowę o pracę na czas określony - rok; oczywiście z wyższą stawką (od 17 000zł brutto).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 16 500 PLN

Opis wynagrodzenia: Przez pierwszy miesiąc umowy czyli umowa o pracę na czas próbny jest to kwota 16 500zł brutto, po miesiącu przechodzimy na umowę o pracę na czas określony - rok; oczywiście z wyższą stawką (od 17 000zł brutto).

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 29.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: prawo jazdy E do C

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Pracodawca

Nazwa: BULI Kinga Chrzanowska

Adres: Bitwy Białostockiej 9/5A, 15-502 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.