KELNER

Olsztyn
Oferta opublikowana18.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Bolesława Limanowskiego 13/12, 10-341 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Obsługa imprez okolicznościowych oraz gości restauracji. Sporządzanie napoi i ich podawanie. Dbanie o czystość. Godziny pracy 10:00 - 18:00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

Opis wynagrodzenia: Możliwość przedłużenia zatrudnienia. Godziny pracy 10:00 - 18:00 (imprezy okolicznościowe w weekendy do ok 20:00).

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 22.04.2024

Data zakończenia: 22.04.2026

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 3

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe: 3 m-ce. Godziny pracy 10:00 - 18:00 (imprezy okolicznościowe w weekendy do ok. 20:00).

Pracodawca

Nazwa: Dekalog Smaku - Marcin Talipski

Adres: Piłsudskiego 64b, 10-450 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -