Inzynier - Instalacji Wodno Kanalizacyjnej i HVAC

Olsztyn
Oferta opublikowana01.05.2024
Rodzaj umowyumowa o dzieło
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Wymagania:
- PRACA ZDALNA Z TERENU CAŁEJ POLSKA(POTRZEBUJEMY ZATRUDNIĆ PONAD 30 OSÓB)
- J.angielski mile widziany- dobry/komunikatywny w rozmowie (cala dokumentacja jest w j. angielskim)
- Wykształcenie techniczne (średnie/wyższe) preferowane Inżynieria Środowiska, Budowlane, Mechaniczne, Architektura, lub inne...
- Umiejętność czytania/tworzenia rys. technicznego.
- Posiadanie komputera z dostępem do internetu w miejscu zamieszkania
- Znajomość programu Auto-Cad,
- Praca w pełnym wymiarze godzin
- Doświadczenie inżynierskie w branzy MEP (Mechanical, Electrical and Plumbing)
- Interesuje nas TYLKO długi termin współpracy min 3-5 lat
- Dla osób bez doświadczenia ale mocno zmotywowanych możliwość przeszkolenia (nauka oprogramowania we własnym zakresie AutoCad-MEP lub Revit).
- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
- Odpowiedzialność za powierzona prace!

Opis stanowiska:
- Wykonywanie rysunków wykonawczych instalacji Wod-Kan, C.O., HV/AC do projektów budowlanych
- Branie udziału w spotkaniach koordynacyjnych (ON-LINE), kontakt z klientem i innymi inżynierami

Kontakt
tel +1201-290-7235 (można przez WhatsApp)