INSTALATOR ELEKTRYCZNY (WARSZAWA I TEREN MAZOWSZA) K/M

Warszawa
Oferta opublikowana11.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 03-318 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - montaż systemów elektrycznych i przyłączeniowych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 45 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do negocjacji zależne od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 11.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Elektromonter instalacji elektrycznych

Wykształcenie: średnie zawodowe

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: - montaż systemów elektrycznych i przyłączeniowych [Zgłoszenia: 501 263 701, Aplikuj]

Pracodawca

Nazwa: Kemwis

Adres: Michała Kleofasa Ogińskiego 9/92, 03-318 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z Pracodawcą