Oferta opublikowana09.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: 1) Przeprowadzanie kontroli: - przestrzegania przepisów przeciwpożarowych oraz przeciwpożarowych wymagań budowalnych, instalacyjnych i technologicznych; - wyposażenia budynków, obiektów i terenów w wymagane urządzenia przeciwpożarowe i gaśnice oraz przygotowanie do prowadzenia akcji ratowniczej i postępowania na wypadek powstania pożaru. 2) Sprawdzanie i analizowanie sprawności działania automatycznych zabezpieczeń ppoż., alarmowych oraz wykrywających inne lokalne zagrożenie. 3) Bieżące informowanie przełożonego o stwierdzonych zagrożeniach pożarowych, wraz z wnioskami zmierzającymi do ich usunięcia. 4) Prowadzenie szkoleń wstępnych z zakresu ochrony ppoż. dla nowo przyjętych pracowników. 5) Prowadzenie szkoleń w zakresie obowiązujących zasad i przepisów ochrony przeciwpożarowej, popularyzacja zagadnień ochrony przeciwpożarowej. 6) Udział w dochodzeniach i badaniach przyczyn pożaru i opracowywanie dokumentacji oraz wniosków dotyczących przyczyn i okoliczności wystąpienia pożaru. 7) Udział w opracowywaniu planów modernizacji pomieszczeń (stanowisk) pracy oraz przedstawianie propozycji dotyczących uwzględnienia w tych planach rozwiązań techniczno-organizacyjnych zapewniających poprawę stanu zabezpieczenia przeciwpożarowego. 8) Udział w przekazywaniu do użytkowania nowo budowanych lub przebudowywanych obiektów budowlanych lub ich części. 9) Udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących przestrzegania przepisów ochrony przeciwpożarowej oraz w ustaleniu zadań w zakresie ochrony przeciwpożarowej. 10) Doradztwo w zakresie zasad zabezpieczenia przeciwpożarowego. 11) Inicjowanie i rozwijanie na terenie Uczelni różnych form popularyzacji problematyki ochrony przeciwpożarowej. 12) Opracowywanie analiz dotyczących ochrony przeciwpożarowej w Akademii Wojsk Lądowych. Benefity: pakiet socjalny w tym dofinansowanie do wypoczynku niskooprocentowane pożyczki mieszkaniowe dofinansowanie do zakupu okularów do pracy przy komputerze możliwość podnoszenia kwalifikacji na koszt pracodawcy Termin składania dokumentów: do dnia 20.05.2024 r. Miejsce składania dokumentów: Kancelaria Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki ul. Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław osobiście, drogą pocztową (liczy się data stempla pocztowego) lub na adres mailowy: Aplikuj (z dopiskiem nazwy stanowiska). Godziny pracy 7:30 - 15:30 Oferta dostęna w sali D, A

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 17.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Inspektor ochrony przeciwpożarowej, Redagowanie pism urzędowych, znajomość obsługi MS Office

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Wymagania konieczne do spełnienia związane ze stanowiskiem pracy: Wykształcenie wyższe i co najmniej 3 letni staż pracy lub średnie i co najmniej 8 letni staż pracy Aktualne uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej Umiejętność redagowania i pisania pism urzędowych Umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office, w tym World, Exel, Power Point, Umiejętność obsługi urządzeń biurowych (ksero, fax, drukarki, skanery) Dokładność i skrupulatność. Umiejętność współpracy w zespole. Samodzielność, odpowiedzialność, inicjatywa w działaniu. Poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli minimum ZASTRZEŻONE, a w przypadku jego nie posiadania wyrażenie zgody na poddanie się procedurze sprawdzającej w tym zakresie i złożenie w dniu zatrudnienia w AWL Ankiety Bezpieczeństwa Osobowego, zgodnie z Ustawą z dnia 5 sierpnia 2010r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. z 2019r. poz. 742), Kandydat, który został wybrany w procesie rekrutacji, składa oświadczenie, że w trakcie zatrudnienia zobowiązuje się informować pisemnie pracodawcę każdorazowo o: - zamiarze wyjazdu i pobytu za granicą, - nazwie pracodawcy, u którego wykonuje pracę zarobkową, i adresie jego siedziby.

Pracodawca

Nazwa: AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH IMIENIA GENERAŁA TADEUSZA KOŚCIUSZKI

Adres: Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dokumenty: CV, list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzające wykształcenie, w tym w dziedzinie bhp, staż pracy, doświadczenie zawodowe oraz inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia. Powyższe dokumenty prosimy dostarczyć do AWL, w zamkniętej kopercie z dopiskiem nazwy stanowiska lub drogą elektroniczną. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługujących mi prawach