Opinie o Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki w Wrocław

Boguśka Nowy wpis

No witam. mój partner już widział ofertę dla inspektora ds. elektrycznych i wstępnie ją rozważał. Możecie mnie upewnić w tym czy warto aby aplikował? Mam wątpliwości co do zarobków, bo jest napisane, że po prostu zacznie od 4 500 zł. a jakie są potencjalne najwyższe progi?

Dzień dobry, mam już doświadczenie z pracy jako specjalista ds. BHP a okazało się, że od jakichś dwóch tygodni Akademia ma taka ofertę dodana do internetu. opis nie jest zbyt szeroki, więc może ktoś kto pełnił te funkcje by się wypowiedział? Zarobki są po prostu rynkowe, że ich nie wskazano?

Zaangażowany Nowy wpis

Nie nie nie nie tylko nie AWL....marazm,zatrzymana uczelnia 30 lat,systemy informatyczne sprzed 35 lat...kasa marna,na start minimalne albo trochę więcej....nie wiele

Ona

Nie polecam. Brak kompetencji, organizacji, benefitow... i inteligencji nawet tam ludziom brak, a co dopiero rzetelnie wykonanej pracy. Profesjonalizm nie istnieje. Benefit nie istnieją. Na karierę na długie lata w państwowce to ta firma się kompletnie nie nadaje. Nie idźcie, chyba, że chcecie się pośmiać na rozmowie rekrutacyjnej z tego co ta firma oferuje, wtedy super.

Krysia Nowy wpis
@Ona

Zgadza się, wymiana kadry na starych na emeryturze, bo nikt z fachowców tam pracować nie chce!!!!

Interesuje mnie opinia względem zatrudnienia jako specjalista ds. BHP. obecnie na różnych stronach widnieje takie ogłoszenie. Jak można zauważyć występuje przy tym okres próbny. Na jakich warunkach jest na nim zawierana umowa i co ewentualnie późnej może być oferowane?

Krystyna

Okres próbny,minimalne wynagrodzenie,potem zazwyczaj czas określony maksymalne 33 miesiące,stawka nie wiele wyższa niż minimalna

Firma Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko SPECJALISTA DS. BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Mona Lisa

Systemy sosnowe,akademia zatrzymała się w rozwoju 30 lat temu,zamiast inwestować w nowe to nic się nie robi. Wymiana władz na stare kolesiostwo w stanie spoczynku, poprzednie władze coś widziały szerzej,po zmianie jeden wielki marazm....

Proszę o wyjaśnienie klauzuli zawartej w ofercie pracy referenta rachuby. "Kandydat, który został wybrany w procesie rekrutacji, składa oświadczenie, że w trakcie zatrudnienia zobowiązuje się informować pisemnie pracodawcę każdorazowo o zamiarze wyjazdu i pobytu za granicą, - nazwie pracodawcy, u którego wykonuje pracę zarobkową, i adresie jego siedziby". Jakiego pracodawcy, jak można jednocześnie pracować tutaj i za granicą?

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Kelner w Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Witam serdecznie, na portalu LinkedIn widziałam teraz ofertę dla specjalisty ds. zamówień publicznych. zastanawiąjący jest dla mnie brak opinii w tym miejscu, ale gdy sprawdzam po nazwie to dobrze pod Wrocław trafiłam? Proszę o opis pracy w biurze, byłabym nią zainteresowana, czy kolejna oferta będzie może jeszcze w najbliższym czasie dostępna?

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki - Wrocław

• Jak się pracuje w Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki?

Zobacz opinie na temat firmy Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki

Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki