Oferta opublikowana18.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Zakres głównych zadań wykonywanych na stanowisku pracy: sprawowanie obowiązków uczestników procesu budowlanego wynikających z art. 17 pkt 2 i 4 ustawy Prawo budowlane; pełnienie funkcji inżyniera-koordynatora przydzielonych zadań inwestycyjnych w ramach umów na opracowanie dokumentacji projektowych oraz realizację robót budowlanych; współpraca z kierownikiem budowy, kierownikiem projektu oraz innymi uczestnikami procesu budowlanego; udział w radach budowy, spotkaniach koordynacyjnych, weryfikacja proponowanych rozwiązań projektowych oraz wykonawczych; udział w procedurach zlecania opracowań projektowych, robót budowlanych, dostaw i usług z zachowaniem ograniczeń wynikających z ustawy Prawo zamówień publicznych; opracowywanie programów funkcjonalno- użytkowych, wytycznych do projektowania, opisów przedmiotu zamówienia, specyfikacji technicznych oraz przedmiarów, kalkulacji kosztowych i kosztorysów inwestorskich; udział w pracach komisji odbiorowych, przeglądów gwarancyjnych, eksploatacyjnych, okresowych itd.; udział w planowaniu inwestycji i remontów obiektów infrastruktury; kontrola stanu technicznego obiektów infrastruktury objętych gwarancją; nadzór techniczny nad usuwaniem awarii w okresie eksploatacji; nadzór merytoryczny nad usuwaniem wad wykonawczych w okresie gwarancyjnym; wykonywanie ocen i opinii dotyczących stanu technicznego obiektów infrastruktury. Oferujemy: udział w ambitnych oraz zróżnicowanych projektach gwarantujących możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, Benefity: możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo- Pożyczkowej, dofinansowanie do zakupu okularów do pracy przy komputerze, możliwość podnoszenia kwalifikacji na koszt pracodawcy, możliwość wykupienia ubezpieczenia pracowniczego, nagrody jubileuszowe, odprawy emerytalne, nagrody roczne (tzw. 13 pensja). Termin składania dokumentów: do dnia 30.04.2024 r. Miejsce składania dokumentów: Kancelaria Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki ul. Piotra Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław osobiście (z dopiskiem nazwy stanowiska, imieniem i nazwiskiem oraz adresem korespondencyjnym)lub drogą pocztową (liczy się data stempla pocztowego) lub adres mailowy: Aplikuj (z dopiskiem nazwy stanowiska). Praca w godzinach 7:30-15:30 Oferta dostępna w sali B, A

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 03.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: znajomość obsługi MS Office

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Wymagania konieczne do spełnienia związane ze stanowiskiem pracy: wykształcenie wyższe techniczne w specjalności: elektrycznej lub teletechnicznej; uprawnienia do kierowania robotami bez ograniczeń w odpowiedniej specjalności; doświadczenie w pracy na stanowisku w ww. specjalnościach lub podobnym: minimum 3 lata; przynależność do właściwej Izby Inżynierów Budownictwa; umiejętność obsługi programów WORD, EXCEL, OUTLOOK, POWERPOINT, NORMA; zorientowanie na osiąganie celów, kreatywność, komunikatywność, zdyscyplinowanie; Kandydat, który został wybrany w procesie rekrutacji, składa oświadczenie, że w trakcie zatrudnienia zobowiązuje się informować pisemnie pracodawcę każdorazowo o: - zamiarze wyjazdu i pobytu za granicą, - nazwie pracodawcy, u którego wykonuje pracę zarobkową, i adresie jego siedziby. Mile widziane: dodatkowe kompetencje: umiejętność sporządzania kalkulacji kosztowych i kosztorysów inwestorskich, programów funkcjonalno- użytkowych, opisów przedmiotu zamówienia, specyfikacji STWiORB; uprawnienia do projektowania w odpowiedniej specjalności, umiejętność obsługi AutoCad

Pracodawca

Nazwa: AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH IMIENIA GENERAŁA TADEUSZA KOŚCIUSZKI

Adres: Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzające wykształcenie, staż pracy, ukończone kursy i szkolenia oraz inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zapoznałem (-am.) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługującym mi prawach.