Oferta opublikowana22.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Plac Medyków 1, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - ustalanie jadłospisów - znajomość programu MAPI - kontrola poprawności pracy na kuchni - udział w zamawianiu towaru pod kątem diet Pierwsza umowa - zlecenie na okres 1 miesiąca, później umowa o pracę. Praca od 6:00 do 14:00 albo od 7:00 do 15:00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

Opis wynagrodzenia: 30,00 zł/h brutto

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Dietetyka

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe - mile widziane. Wymagana aktualna książeczka do celów santarno - epidemiologicznych.

Pracodawca

Nazwa: IMPEL CATERING Sp. z o.o.

Adres: Ignacego Krasickiego 17A, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne