cieśla, zbrojarz, pomocnik- budowa bloku, praca w Białymstoku

Białystok
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Opis oferty pracy

Polska firma działająca na rynku od ponad 25 lat, zajmująca się realizacją, wykonawstwem obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej na terenie województwa mazowieckiego i podlaskiego poszukuje pracowników na stanowisko:
Pracownik ogólnobudowlany (Murarz, Zbrojarz, Cieśla), Pomocnik
Miejsce pracy: Białystok
Zadania:
• Montaż szalunków, ścian, stropów,
• Zbrojenia, stawianie konstrukcji,
• Praca murarskie,
• Praca przy budowie 5 piętrowego bloku mieszkalnego.
Wymagania:
• Doświadczenie jak cieśla, zbrojarz lub murarz,
• Wykształcenie zawodowe mile widziane,
• Prawo jazdy kategorii B mile widziane,
• Umiejętność czytania planów technicznych,
• Zdolność do pracy powyżej 3m,
• Samodzielność wykonywanych prac.
Gwarantujemy:
• Umowę zlecenie,
• Pracę od poniedziałku do soboty,
• Wolne weekendy,
• Narzędzia, odzież ochronną, sprzęt BHP wysokiej jakości,
• Stawkę godzinową od 27 zł netto/h, dla pomocnika od 22 zł netto/h,
• Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 - pokaż numer telefonu - . Nie odbieram? Napisz SMS o treści „BIAŁYSTOK” – na pewno oddzwonię!
KRAZ 13 471