KRAMAT Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Opis

Jesteśmy firmą świadczącą usługi przewozu ładunków w temperaturze kontrolowanej. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku opartą na wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym leków i środków farmaceutycznych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierowca Kat. C, C+E

Ciągnik + Naczepa Chłodnia

Twoje obowiązki:

    Transport towarów w kontrolowanej temperaturze.

    1:1 transport dla jednego klienta (bez doładunków)

    Stały kontakt z Dyspozytorem

    Obrót dokumentów przewozowych

Nasze oczekiwania:

    Prawo jazdy kat. C,C + E z kodem 95

    Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

    Odpowiedzialność (transport leków - punktualność)

    Znajomość topografii Europy

    Gotowość do pracy

    Uczciwość i przyzwoitość

    ADR

    Paszport

    Zaświadczenie o niekaralności

W zamian oferujemy:

    Zatrudnienie na umowę o pracę

    Możliwości zatrudnienia na działalność gospodarczą

    Nowoczesna flota samochodowa ( Nowe Ciągniki + Nowe Naczepy )

    Stabilne zatrudnienie (pandemia nie wpływa na naszą pracę)

    Wysokie zarobki

    System pracy 2:2 z możliwością wyboru najbardziej odpowiedniego systemu dla kierowcy

    Terminowość płatności

    Przyjemna atmosfera

    Możliwość wykonywania uprawnień ADR

Zapraszam do kontaktu pod numer telefonu: +48 721-862-239
Lub na adres e-mail: rekrutacja@kramat24.pl

Pracodawca

 Aktualność

OPIS
Kierowca Kat. B Chłodnia 8 ep Transport Międzynarodowy

  • Transport towarów w kontrolowanej temperaturze.

  • 1:1 transport dla jednego klienta (bez doładunków)

  • Stały kontakt z Dyspozytorem

  • Obrót dokumentów przewozowych

  • Minimalny czas trwania wyjazdu po EU to 3 tygodnie. ( 3:1 , 4:1 )

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie na trasach Międzynarodowych. Znajomość CMR.

  • Odpowiedzialność (transport leków - punktualność)

  • Znajomość topografii Europy

  • Gotowość do pracy

  • Uczciwość i przyzwoitość

  • ADR

  • Paszport

  • Zaświadczenie o niekaralności

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwości zatrudnienia na działalność gospodarczą

  • Nowoczesna flota samochodowa

  • Nowe Sprintery- Maksymalny wiek auta to 3 lata

  • Stabilne zatrudnienie (pandemia nie wpływa na naszą pracę)

  • Wysokie zarobki

  • Cztery rodzaje wynagrodzenia (do wyboru)

  • Terminowość płatności

  • Przyjemna atmosfera

  • Możliwość wykonywania uprawnień ADR