Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Miniaturka
Agnieszka Cienciała
Specjalista ds. Marketingu Zakłady Mięsne "H.A.M"

Czym zajmuje się firma Ham?

Oferujemy szeroki asortyment mięs, jego przetworów i wyrobów wędliniarskich. Prowadzimy sprzedaż hurtową, detaliczną oraz zaopatrujemy restauracje istołówki. Oferujemy własny transport oraz odpowiadamy na indywidualne potrzeby odbiorców hurtowych.

Dlaczego konsument powinien sięgnąć właśnie po Państwa produkty?

Naszym największym atutem są tradycyjne receptury i bogata rodzinna tradycja. Nasza firma działa na rynku od 1991 roku i niezmiennie opiera się na tych samych wartościach, co czuje się w smaku i jakości naszych wyrobów.

Czy nowoczesne technologie i unijne dyrektywy sprzyjają zachowaniu tradycyji w Państwa branży?

Niestety, wspomniane aspekty oraz coraz to nowsze przepisy dotyczące norm w wyrobach, poniekąd utrudniają zachowanie pełnej tradycji. Aczkolwiek udaje nam się nie utracić smaku i ducha naszych wyrobów, przez co cieszą się one coraz większą popularnością.

Czy z jakiegoś wyrobu jesteście Państwo szczególnie dumni?

Oczywiście ze względu na jakość naszych wyrobów jesteśmy dumni ze wszystkich jednakowo. Odpowiadając na to pytanie trzeba rok podzielić na konkretne sezony, w których jest większe zapotrzebowanie na konkretne produkty. Obecnie są to grillowe produkty, kiełbasa biała oraz kiełbasa śląska i krupnioki, które są niewątpliwie naszym hitem. Warto też wspomnieć o pysznych parówkach, które są u nas popularne niezależnie od sezonu przez cały rok.

Czym mogą się Państwo pochwalić w kwestii zdobytych nagród i certyfikatów?

Nasz profesjonalizm został wiele razy dostrzeżony i uhonorowany wyróżnieniami oraz dyplomami. Jesteśmy dumni ze zdobytej jakości wyrobu ISO. Jesteśmy również w Śląskim Cechu Rzeźników i Wędliniarzy w Katowicach i posiadamy logo Śląska Jakość. Kilka naszych produktów jest również oznaczonych certyfikatem Zielona Farma Bio, co oznacza że mają obniżoną zawartość konserwantów. Zapraszamy na naszą strone internetową, gdzie są pokazane wszystkie nasze nagrody, dyplomy i wyróżnienia.

Dlaczego warto pracować w Ham?

Zapewniamy naszym pracownikom liczne szkolenia oraz specjalną kartę pracowniczą. Posiadając ją można zakupić bardzo korzystnie towary w naszych sklepach (wędliny i inne produkty spożywcze) za określoną kwotę miesięcznie. Zapewniamy też atrakcyjny pracowniczy bufet, a nasi pracownicy mają miesięcznie przyznaną kwotę, za którą mogą zakupić żywność. Zawsze można znaleźć w nim kilka ciepłych posiłków do wyboru.

Jak u Państwa wygląda u Państwa sprawa humanitarnego uboju?

Jak najbardziej jest on przestrzegany w naszej firmie i jest odpowiednio kontrolowany. Żadne nieprawidłowości, jeśli chodzi o te kwestie, w naszej firmie nie mają miejsca.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Zakłady Mięsne "H.A.M"